Пошук поїздів

ЦІНА квитків на поїзд ЛЬВІВ-КРАКІВ ⭐️ ЛЬВІВ-ВРОЦЛАВ: розклад, вартість

Ціна білета та розклад руху поїзда Львів-Краків


Потяг №35 Львів-Краків раніше курсував щоденно через Пшемишь, Жежув, Тарнув, Краків Плашув,

Час відправлення потяга зі Львова був 23-59, прибуття в Краків Головний 6-20 ранку за польським часом.

Розклад руху потяга Краків-Львів №3330: час відправлення з Кракова 20-56, прибуття до Львова о 6 годині ранку за українським часом.

Натомість у 2022 році прямий потяг ЛЬВІВ-КРАКІВ, а також ЛЬВІВ-ВРОЦЛАВ не курсує! Доїхати можна поїздом зі Львова з пересадкою в Перемишлі. Час відправлення поїздів 02-17, 05-25, 11-00 та 17-10.

Докладніше про ціна квитка на потяг Львів-Краків

Поїзд Львів Краків - які ціни?

Вартість квитка на поїзд Львів-Краків становить близько 45 євро, точна ціна на білет до Кракова в гривнях та наявність місць на певну дату необхідно уточнити в залізничній касі на момент придбання квитка.

Увага: прямий потяг ЛЬВІВ-ВРОЦЛАВ та ВРОЦЛАВ-ЛЬВІВ скасовано.

Тема: Львів-Краків ціна квитків на поїзд, розклад руху

26 коментарі:

Анонім сказав...

цікавить поїзд львів-краків або львів-вроцлав на початку січні -4-5-6 січня - в які дні їде, в якій годині, яка ціна квитка? дякую

Анонім сказав...

бред, яки дурень їздить цим поїздом за 500 грн.
це ж не поїзд, а разводняк по українськи. 2 вагони доцепляють в перемишлі до польського ТЛК пшемисль-краків (ціна від перемишля-до кракова 45-60 злотих)

Анонім сказав...

Це й справді дорого, відмивання грошей по-українськи, купи білет на поїзд львів-краків а як бонус отримаєш напис на лобі "я лох"

Анонім сказав...

Можливо хтось може підказати, як дешевше можна купити квитки на нічний поїзд з Кракова до Львова?
Дякую.

Unknown сказав...

Я з дівчиною їду через тиждень зі Львова до Вроцлава. Вирішили купити квитки на цей потяг до Перемишля, а там перейдемо в вагон TLK і доїдемо до Кракова за 23 злотих кожний зі студентською знижкою. На жаль, в TLK тільки сидячі місця :(

Анонім сказав...

Найдешевший спосіб доїхати до Кракова з Перемишля "Пшевозами регіональними з пересадкою в Жешуві" "PR"
Прямий квиток буде 35 злотих.
До Перемишля - через Шегині або пешим ходом або на автобусі.

Анонім сказав...

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи ходить зараз поїзд Львів-Краків? Яка вартість квитків? І коли можна придбати квитки, якщо поїдка планується у перших числах січня?

Admin сказав...

Потяг ЛЬВІВ-КРАКІВ №35 розклад: курсує щодня, вартість квитків до Кракова уточнюйте в міжнародній касі вокзалу на момент придбання білетів.

Анонім сказав...

Скажіть, будь ласка, чи є вагони дешевші і яка їхня вартість, чи є вагони дорожчі, і яка їх вартість?

Анонім сказав...

Люди, не їздіть лахатроном за 500 гривень з гаком. Поперше, касирша у Львові ніколи не продасть ВАм 4 місне купе, якщо в наявності будуть 2 і 3 місні, а це дорожче на 150 гривень.
Найдешевший варіант зі Львова до Кракова, якщо не хочете йти пішки через кордон в Шегинях:
1. Автобус Львів - Перемишь відправляється зі Стрийського автовокзалу в 6-20, 7-20, 8-20, 12-20, 21-20.Вартість 75 гривень
2. Перемишль - Краків прямим поїздом ТЛК (50 злотих), або поїздом регіональним з пересадкою в Жешуві за 35 злотих. Пересадка в Жешуві - це перехід з одного перона на інший, де поїзди очікують один одного, і навіть у разі запізнення, поїзд на Краків дочекається поїзда з Премишля. З Перемишля поїзди відправляються майже щогодини, а то і частіше.
Детальніше розклад тут http://www.rozklad-pkp.pl/

Анонім сказав...

Чому стільки критики на адресу поїзда?! якщо вам подобається трястися в автобусі, стояти пів ночі в черзі на кордоні, поки обшукують вас і ваш автобус, потім ще й пересідати в сидячий поїзд та ще й з важким багажем і все це щоб зекономити 250 грн? я дуже люблю цей поїзд, особливо польські вагони з застеленими ліжками, безкоштовною водою, круасанами і гігієнічним пакетом. Шість годин комфорту, спиш спокійно, на кордоні майже не турбують. і за це мені не шкода переплатити.

Анонім сказав...

Скажіть будь-ласка, у зв'язку з тим, що на даний момент змінився час прибуття 35 поїзда до Кракова (тепер о 7:15), чи є інформація по запізненням цього поїзда з новим часом прибуття? Тобто чи є ризик, що поїзд запізниться більше ніж на пів години? Просто треба встигнути на літак на 9 ранку, а автобусом їхати не хочеться.

Анонім сказав...

критика йде не в адресу потяга, а в адресу політики укрзалізниці стосовно ганебної і дорожнечої ціни на проїзд цим потягом

Анонім сказав...

Скажіть будь-ласка, де можна залишити скаргу на провідницю поїзда Краків-Львів (польський персонал)? Нещодавно повернулись із Кракова, враження чудові. Кондуктори Львів-Краків були виключно ввічливими, прикордонники теж по обидві сторони кордону. А на зворотньому шляху ніби знову потрапила в комуністичну Польщу, радянський союз вибачте... Кондуктор дозволяла собі таке говорити і так поводитись, що тут чесно кажучи не хочеться виливати усе. Через те що не хотілось псувати собі враження від мандрівки і підтримувати сварку ми проїгнорували безпідставний конфлікт, в який нас намагалась втягнути кондукторша. Одним словом - хочеться, щоб це був таки європейський сервіс і вартий ціни, яку платиш за проїзд, та й просто людського ставлення... Тому якщо є шлях вплинути на це - напишіть будь-ласка. Бо я вже дуже сумніваюсь в бажанні ще раз скористатись цим поїздом, щоб знову не стикнутись з подібним хамством...

Анонім сказав...

львів-краків поїзд це що напівлітак чи як????? чому такий дорогий..... І чому скасували потяг Львів-Вроцлав?

Анонім сказав...

Тому і скасували, що до Кракова космічна ціна, а до Вроцлава ціна була потойбічна.

Анонім сказав...

а чому скасували рейсові літаки зі львова до кракова. це було так чудово: 40 хв в повітрі і все

Анонім сказав...

А як тепер добратися до Вроцлава з України???

ТУРИСТ сказав...

УРКзалізниця - це постсовдепівське болото, яке звикло за скажені гроші впарювати "нєнавязчівий савєцкій сервіс". За 45 євро (189 злотих) можна автобусом заїхати з однієї границі Польщі до другої (автобус Перемишль - Зелена Гура) 2х90=180 злотих

Анонім сказав...

Підскажіть, будь-ласка, ми з хлопцем їдемо працювати до Польши по робочій візі д, в нас є запрошення, по якому робились віза , але вона робилась через агенство,тобто на ту роботу яку написано у запрошенні ми не їдемо....агенство пропонує свої послуги щодо пошуку роботи, але це дорого і ми вирішили знайти роботу самостійно через інтернет. Роботу знайшли , але їдемо все одно по першому запрошенню. Нам по запрошенню( будем назив його фективним, хоча я перевіряла така фірма існує) треба їхати до містечка Балице , що біля Кракова. А по роботі реально яку знайшли треба їхати до Варшави. Їдемо перший раз через це дуже хвилююсь.
По-перше, питання такє, чи можуть прикордонні служби розвернути нас обратно через те що у нас по запрошенню треба їхати у Краків, а ми їдемо у Львів? Що у таких випадках казати? І чи може кращі не скупитися, а справді не ризикувати, доїхати до Кракова, а потім поїхати автобусом до Варшави? Наш бюджет не надзвичнайно великий, не зможемо собі дозволдити їхати на потязі за 45 евро при курсі 25...Який є більш економічний варіант? Чи може є автобуси , які їдуть зі Львова до Варшави через Краків, якщо так у такому разі чи зможе прикордонник обуритися що білет до Варшави? дякую за відповідь. Вибачте, якщо де є помилки)

ОЛЕГ сказав...

ПІДКАЖІТЬ ЯК ДЕШЕВШЕ І ШВИДШЕ ДОБРАТИСЬ ДО ВАРШАВИ ЗІ ЛЬВОВА? ДЯКУЮ.

Анонім сказав...

Не зовсім по темі,але підскажітт як гайшвидше і не дорого добратися зі львова до праги?бажано поіздом щоб не стояти на границі.дякую

Lisa сказав...

Скажіть будь ласка,як краще доїхати поїздом з Вроцлава чи Кракова до Львова,і якщо можна ціну квитка.

Анонім сказав...

Krakow Lwow

Анонім сказав...

Як доїхати в 2022 році на поїзд Краків Львів?

Анонім сказав...

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можна придбати квитки на поїзд Краків-Львів та Львів-Краків онлай?

Дописати коментар

Квитки, ціни на білети, розклад поїздів Львів: